• Jizerská 50 SKI
  • Jizerská 50 RUN

Nevíte, kam s dětmi během závodů Běhej lesy? Pohlídáme vám je!

3. květen 2017

Chtěli jste si zaběhnout závod Běhej lesy, vzít s sebou i své malé závodníky a neměl vám je po dobu vašeho závodu kdo pohlídat? To se vám na Běhej lesy už nestane! Bez starostí vyrazte na start dospělého závodu a vaše malé prcky vám pohlídáme. Je tu nově Úschovna dětí Lesů ČR.

Na každém závodu Běhej lesy bude nově fungovat tzv. Úschovna dětí, kterou si pro vás připravily Lesy ČR. Děti vám pohlídají zkušené vychovatelky. Své děti jim můžete svěřit na každém závodě od 10 hodin ráno do 18:30 večer, kromě závodu na Karlštejně, kde vzhledem k pozdnímu startu bude doba hlídání dětí upravena.

Děti se v době vašeho závodění rozhodně nudit nebudou. Dozvědí se něco o lese, mohou se těšit na výrobu náramků, výrobu papírových zvířátek a kytiček, zpívání, hraní her, skákání přes gumu, frisbee a mnoho dalšího.

Veškeré aktivity budou probíhat z důvodu bezpečnosti ve stanu a budou přizpůsobeny věku dětí. Ve stanu bude připravena i odpočinková zóna, aby si děti mohli po náročných závodech oddechnout. Kapacita omezena.