• Jizerská 50 SKI
  • Jizerská 50 RUN

Na Běhej lesy si pořádně zamlsáte

29. duben 2017

Chystáš se na závody Běhej lesy? Mrkni se, co za dobroty si můžeš dát! Na všech závodech Běhej lesy to bude krom samotných závodů jeden velký pamlsek vedle druhého. Mňam!

Koláčkova pekárna

Koláčkova pekárna si pro vás připravila Fit Obložené žitné sendwiče plněné chutnými, zdravými pomazánkami, po kterých to poběží do cíle samo. Borůvkový celozrnný koláč bez cukru, po kterém se minule zaprášilo. Muffiny z celozrnné žitné mouky s vysokoprocentní belgickou čokoládou a s velmi příznivým energetickými hodnotami. A teplé Croque Monsieur, zapečený žitný chléb sýrem, které vám udělají v bříšku jako v pokojíčku. Občerstvení bude volně k prodeji.

Birell

Birell pro vás ve stanu chystá osvěžení v podobě točeného piva, nealka a limonád. Těšit se můžete i na nealko osvěžující nápoje na bázi nealkoholického piva Birell ochuceného šťavnatým ovocem.

Cafíčko

U domácí kavárny Cafíčko se můžete těšit na vynikající kávu, kávové speciality, domácí limonády, ledový čaj ale i sladkosti v podobě koláčků. Mňam!

Dobrej Burgr

Na pořádném šťavnatém burgeru si budete moc pochutnat v Dobrym burgeru. Je libo pořádnou porci masa, slaninu navíc nebo to trošku opepřit jalapeňos papričkami?

Grill

Na Běhej lesy si pro vás Grill připravil vypečené speciality. Hlady nezůstanou ale ani vegetariáni, Grill si pro vás připravil i osvěžující zeleninové a ovocné saláty.