• Jizerská 50 SKI
  • Jizerská 50 RUN

Aktuality

celkem 76 záznamů   1 2 3 4 5..>>
foto

Kup si trička z kolekce Běhej lesy na endorphinrepublic.com

13. květen 2017

Chcete dělat parádu s tričkem nebo mikinou Běhej lesy i mimo běžeckou trasu? Kupte si kvalitní volnočasové oblečení z kolekce Běhej lesy 2017. V prodeji jsou i běžecké čelenky ve 4 barevných variantách. Objednávat si je můžete on-line na www.endorphinrepublic.com nebo si je koupit přímo na závodě.

foto

Nevíte, kam s dětmi během závodů Běhej lesy? Pohlídáme vám je!

3. květen 2017

Chtěli jste si zaběhnout závod Běhej lesy, vzít s sebou i své malé závodníky a neměl vám je po dobu vašeho závodu kdo pohlídat? To se vám na Běhej lesy už nestane! Bez starostí vyrazte na start dospělého závodu a vaše malé prcky vám pohlídáme. Je tu nově Úschovna dětí Lesů ČR.

foto

Na Běhej lesy si pořádně zamlsáte

29. duben 2017

Chystáš se na závody Běhej lesy? Mrkni se, co za dobroty si můžeš dát! Na všech závodech Běhej lesy to bude krom samotných závodů jeden velký pamlsek vedle druhého. Mňam!

foto

Buď u toho, staň se dobrovolníkem na Jizerské 50 RUN!

15. březen 2017

Buď součástí organizačního týmu a staň se  dobrovolníkem na běžecké Jizerské 50 či dalších závodů celého seriálu Běhej lesy ! Ideální příležitost pro všechny sportovní nadšence a studenty.

foto

ČEZ Jizerská 50 RUN se poběží 2. září

5. prosinec 2016

Hřebínek, Kristiánov, Jizerka či Olivetská hora. To jsou místa, která sjíždí elitní běžkaři i hobbíci při slavném závodu v běhu na lyžích Jizerská 50. Budete mít příležitost je poznat před tím, než je zasype sníh. Vyrazte z lyžařského stadionu v Bedřichově na trasu závodů na 12 či 23 kilometrů a užijte si krásnou přírodu Jizerských hor. Na ty největší borce čeká výzva v podobě ultramaratonské trasy na 50 kilometrů, která je zavede až na známou Jizerku.

foto

Kup si památeční tričko Jizerské 50 RUN jen za 150 Kč

6. září 2016

Nestihli jste si na závodě nebo v rámci registrace koupit funkční tričko v designu závodu Jizerské 50 RUN z limitované edice Běhej lesy, na které si můžete napsat na památku svůj cílový čas? Nevadí! Můžete si ho doobjednat z našeho e-shopu. Cena zůstává stejná - 150 Kč. Cena za poštovné a balné je 60 Kč. OBJEDNÁVEJ ZDE.

foto

Běžecká Jizerská 50 pomohla handicapovaným z Liberecka

5. září 2016

Letošní běžecká varianta legendárního závodu Jizerská 50 se nesla v duchu pomoci dobré věci. Závodníci i diváci nasedali během celé soboty na dobročinná kola, která s sebou do Jizerských hor přivezla Nadace ČEZ, aby podpořili dvě liberecké veřejně prospěšné organizace, pro které se nakonec vyšlapalo 102 007 korun. V průběhu závodu navíc zapínali mobilní aplikaci EPP – Pomáhej pohybem, aby zajistili 50tisícový příspěvek pro liberecký Jedličkův ústav.

foto

ČEZ Jizerská 50 přinesla skvělé finále seriálu Běhej lesy

3. září 2016

Rekordní počet závodníků, královská ultramaratonská trasa, běžecké počasí tak akorát. Letošní pětidílný seriál Běhej lesy vyvrcholil v Bedřichově závodem ČEZ Jizerská 50 RUN. Na start všech závodů bylo přihlášeno 1 843 běžců.