24.8.2017

Tipy na výlety a akce v okolí Bedřichova

Chtěli byste v Jizerských horách zažít ještě něco jiného kromě závodu Jizerská 50 RUN? Plánujete v Jizerských horách strávit více času? Nabízíme vám pár tipů na výlety a akce v okolí.

iQLANDIA

Řešíte často otázku, kam vyrazit s dětmi na rodinný výlet? Ušetřete si čas hledáním vhodného rodinné výpravy a přijeďte navštívit jedno z nejvýznamnějších míst svého druhu v Evropě - unikátní science centrum iQLANDIA v Liberci. Science centrum iQlandia nabízí čtyři stovky unikátních exponátů, které mají za úkol popularizovat vědu a techniku. Pokud se nebojíte poznávat, máte možnost se seznámit s jediným humanoidním robotem v České republice, zúčastnit se science show nebo různých badatelských aktivit. Na registracích si můžete vyzvednout slevovou kartičku na vstup 1+1 zdarma.

Babylon Liberec

Zažijte nezapomenutelný den plný zábavy a relaxace. Přijďte do Babylonu Liberec strávit chvíle radosti, štěstí a rodinné pohody.Babylon Liberec je kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce. Součástí centra je aquapark s laser show, lunapark ve stylu staročeské pouti, XD Theater, virtuální realita, indoor adventure golf, golfový simulátor, bowling ve stylu amerických 50. let nebo laser game. Pro závodníky a návštěvníky závodu Jizerská 50 RUN máme připravenou na registracích poukázku na 1+1 vstup zdarma.

Fotbalový zápas FC Slovan Liberec

O víkendu, kdy se běží závod Jizerská 50 RUN, se sice žádný zápas fotbalového týmu FC Slovan Liberec nekoná, můžete však navštívit fotbalový zápas o jiném víkendu. Všichni malí závodníci, kteří poběží dětský závod, dostánou v rámci startovního balíčku poukázku na vstupenku pro sebe a jednoho z rodičů zdarma. Poukázku můžete využít na jakýkoliv domácí zápas Slovanu Liberec v rámci podzimní části.

Lanový park v Bedřichově

Navštivte lanový park v korunách stromů přímo na stadionu v Bedřichově v Jizerských horách.

Rozhledna Královka

Královka je jedna z nejznámějších kamenných rozhleden v Jizerských horách na kopci Nekras (859 m) v Janově nad Nisou, necelý kilometr od obce Bedřichov. Rozhledně a návrší se dříve říkalo Königova vyhlídka či Nekras. Byla postavena roku 1907. Více najdete na www.hotelkralovka.cz

Objevte tajemná místa Jizerských hor

Turistický region Jizerské hory připravil pro malé a velké návštěvníky soutěž pod názvem Tajemná místa Jizerských hor. Osm zajímavých, tajemných a hlavně méně známých míst v Jizerských horách je označeno malou kovovou volně přístupnou známkou. Ten kdo navštíví všech osm míst, dostane penízek víly Izeríny. A kde tajemná místa hledat? Dozvíte se zde.

Další tipy na výlety v okolí Bedřichova najdete na stránkách obce Bedřichov.

15.1.2018 - Obojživelník Šebek. Zimní Jizerská 50 je srdcovka, ale duší…
6.12.2017 - Po trase Jizerské 50 se proběhneme 25. srpna
2.9.2017 - Jizerské hory tentokrát patřily běžcům. Letní Jizerskou 50…
1.9.2017 - Předpověď na Bedřichov: 12°C a bez deště
Zpět na aktuality Zpět na úvodní stránku

ZÁVODY JIZERSKÉ 50 RUN

Jizerská RUN 50 km

Jizerská RUN 23 km

Jizerská RUN 12 km

Dětské závody Dr.MaxeDo Česka dorazil první sníh. Hurá 🙆 ❄🌨⛄It's been snowing in the Czech Republic. Yahooo #snow #Jizerska #jizerskapadesatka #jizerska50 #jiz50 #jizerskehory #worldloppet #skiclassics #firstsnow #snowing

Fotka zveřejněná uživatelem @jiz50,

Partneři Jizerské 50 RUN

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNER

Liberecký kraj

PARTNEŘI

PROGRES LIBEREC s.r.o iQLANDIA Centrum Babylon Liberec

Pořadatel

SKI KLUB Jizerská padesátka

HLAVNÍ PARTNER

Oficiální dodavatelé

Jizerská ops Wander-Book

Institucionální partneři

Jablonec nad Nisou Liberec Bedřichov

Partneři Běhej lesy

GENERÁLNÍ PARTNER

Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

Endorphin republic Dr.Max VLS ČEPS

MARKETINGOVÝ PARTNER

RAUL

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ČT MF DNES

PARTNEŘI

Scott Česko jede Birell Off Kiwi Enervit DB Schenker VO2MAX Holmes Place Saunia Škola tejpování VZP MMR Nature valley

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Express 90.3 FM Radio Jih KISS radio Morava RUN magazine Kamsdetmi.com Svět behu Beh.sk BezvaBěh.cz Trailrun.cz Svět outdooru Pohora.cz Trenujeme.sk Mediatenor

Oficiální dodavatelé

Crystal Bohemia Johnny service TKF

Institucionální partneři

Jihočeský kraj MMR Středočeský kraj

SPOLUPRACUJEME

RunTour Báječné ženy v běhu Běžecká škola Nadace Leontinka isportuj.cz Emil nadace